Iskolák rangsora »
Iskolák eredményei ABC sorrendben »
Fesztiváldíj »
Összesített eredmények »

Nagydíjak

Dunaújváros Megyei Jogú Város Nagydíja: Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Nagydíja: Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium 
Fejér Megye Nagydíja: Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Közönségdíj: Gesztus (Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium)
Fesztiváldíj: Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

Kategóriadíjasok

1. Szólóének, társasének, kórus: Teleki Fiúkar (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium)
2. Vers-, és prózamondás: Mudi Réka (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium és Kollégium)
3. Diákszínpad: Vasvári Diákszínpad (Székesfehérvár, Vasvári Pál Gimnázium)
4. Könnyűzene: Gorsium acoustic (Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
5. Népdal, népzene, néptánc: Gyüttmentek (Székesfehérvár, Kodolányi János Gimnázium és Kollégium)
6. Komolyzene, szólóhangszer, kamarazene: Tótin Szilvia (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium és Kollégium)
7. Sótájm: Kindl Gábor – Sánta Benedek (Székesfehérvár, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
8. Képző-, nép- és iparművészet: Hujber Balázs, Kiss Katinka, Ludman Rebeka (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium)
9. Honismeret: Balogh-Vadász Barnabás (Székesfehérvár, Kodolányi János Gimnázium és Kollégium)
10. Irodalom – vers- és prózaírás: Barabás Máté Gábor (Székesfehérvár, Vörösmarty Mihály Szakgimnázium és Szakközépiskola)
11. Fotó, film, új vizuális kísérleti műfajok: Szabó Máté Botond (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium és Kollégium)
12. Médiakommunikáció: Ocsko-Kü Kata (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)

Különdíjasok

1. Szólóének, társasének, kórus: Centrum Kórus (Dunaújvárosi Bánki Donát Szakgimnázium)
2. Vers- és prózamondás: Kneifel Nóra (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium)
3. Diákszínpad: TEDI (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium)
4. Könnyűzene: Karolina Road (Dunaújváros, Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola)
5. Népdal, népzene, néptánc: Marton János Márton (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
6. Komolyzene, szólóhangszer, kamarazene: Verő Johanna – Pintér Bernadett (Székesfehérvár, Vasvári Pál Gimnázium)
7. Sótájm: Gesztus (Székesfehérvár, Vasvári Pál Gimnázium)
8. Képző-, nép- és iparművészet: Tábori Viktória (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)
9. Honismeret: Sebestyén Zénó (Dunaújváros, Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola)
10. Irodalom – vers- és prózaírás: Kovács Péter (Székesfehérvár, Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium )
11. Fotó, film, új vizuális kísérleti műfajok: Csikós Gabriella (Székesfehérvár, Kodolányi Gimnázium és Szakgimnázium)
12. Médiakommunikáció: Szakáll Bianka (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és művészeti Szakgimnázium)

A zsűri különdíjasai

1. Szólóének, társasének, kórus: Teleki Vegyeskar
5. Népdal, népzene, néptánc: Riez Kitti, Pentelei Kurjantók, Molnár Angelika, Tóth Szonja
9. Honismeret: Szabó Tamara, Nagy Richárd, Balogh-Vadász Barnabás, Nyári Ádám, Holló Sára
10. Irodalom – vers- és prózaírás: Nagy Boglárka, Kakas Noémi

 

Eredmények

1. kategória: Szólóének, társasének, kórus »

2. kategória: Vers- és prózamondás »

3. kategória: Diákszínpad »

4. kategória: Könnyűzene »

5. kategória: Népdal – népzene – néptánc »

6. kategória: Komolyzene – szólóhangszer – kamarazene »

7. kategória: Sótájm, vegyes produkciók »

8. kategória: Képző-, nép- és iparművészet »

9. kategória: Honismeret »

10. kategória: Irodalmi kategória – vers- és prózaírás »

11. kategória: Fotó, film, új vizuális kísérleti műfajok »

12. kategória: Médiakommunikáció »